Cvičení na TRX | Fitness | Fitnessprovsechny.cz

Cvičení na TRX

Revoluční cvičební pomůcka vyvinutá americkými vojenskými a speciálními jednotkami jako všestranný systém pro posilování celého těla

Co je to TRX

TRX se skládá ze dvou pevných popruhů nastavitelné délky zakončenými madly pro ruce či nohy. Samotné cvičení probíhá tak, že jedna část těla je vždy na podložce (zpravidla na zemi) a druhá je zavěšena na TRX. TRX je přenosné a přináší větší funkčnost než velké a drahé stroje. Tímto faktem se stává užitečnou pomůckou nejen při domácím cvičení.

TRX se zaměřuje na všestranné procvičení svalstva včetně hlubokého stabilizačního systému jak je tomu u balančních pomůcek. Díky kombinaci obou způsobů tréninku se stává cvičení hlubokého stabilizačního systému nevšední a zábavnou formou tréninku.

TRX se stává v poslední době velice žádanou formou cvičení, avšak pro správné cvičení je nutno provádět alespoň začátky cvičení v přítomnosti profesionála, tak aby nedošlo k přemáhání svalových partií, které nebylo v záměru cvičit. Proto nabízíme cvičení i s touto tréninkovou pomůckou, tak abyste nemuseli utrácet ze cvičební pomůcky, které by pro Vás nemusely být tím pravým. Nicméně věříme, že i přes první obavy z funkčnosti si tento způsob rychle oblíbíte. TRX lze používat všude, venku zavěšené o strom či jekékoli vyšší místo, či v tělocvičnách a posilovnách nebo doma zavěšené do dveří.

Naši trenéři jsou vyškoleni k vedení cvičenců tak, aby byl trénink efektivní a nenáročný i pro Vaše začátky.

Je tedy jen na Vás zda-li využijete služby našeho fitness trenéra u Vás doma nebo jej navštívíte v jeho domovském fitnesscentru. Objednat si hodinu je tak snadné, využijte náš ONLINE REZERVAČNÍ SYSTÉM.

FOTOGALERIE

Revoluční cvičební pomůcka vyvinutá americkými vojenskými a speciálními jednotkami jako všestranný systém pro posilování celého tělaRevoluční cvičební pomůcka vyvinutá americkými vojenskými a speciálními jednotkami jako všestranný systém pro posilování celého těla

PROČ ZVOLIT FITNESS PRO VŠECHNY?

Potřebujete zhubnout? Nebo jen vyrýsovat svaly? Chodíte rádi cvičit do fitcentra, ale neradi čekáte
v obsazené posilovně na stroje, nebo seprostě jen necítíte mezi tolika lidmi? Vyzkoušejte některého
z našich osobních trenérů nebo dalších specialistů, který přijede za Vámi domů.

Spojte se s námi

FacebookTwiterGoogleYoutube

Kým jsme?

Žijeme marketingem a přinášíme Vám fikaný pohled na možnosti propagace Vaší značky, produktů či originální zpracování projektů a zajištění nejrůznějších akcí.

O nás

Klienti

Pokud Vás zajímá, jak vtipně, účinně, fikaně oslovit Vaše zákazníky, či jak zpracovat projekty, kampaně a nejrůznější akce, jste na správné adrese! Podívejte na ukázky našich projektů.

Reference

Kontakt

Závodní 2891/86
703 00 Ostrava-Vítkovice

Tel.: 732 603 663
E-mail: info@fitnessprovsechny.cz

Kontakt
© 2022, fitnessprovsechny, Tvorba webu: 3solutions, spol. s r.o.
Logo fitnessprovsechny