Cvičení s balančními pomůckami FPV

Cvičení s balančními pomůckami

Cvičení u Vás doma či ve fitnesscentrech

Co je cvičení s balančními pomůckami a k čemu je dobré?

Abychom mohli uceleně představit tuto metodu, bylo by dobré si prvně říct něco málo o hlubokém stabilizačním systému.

Hluboký stabilizační systém

Svaly podél páteře, bederní a hrudní rotátory jsou svalové partie, které jsou důležitou součástí pohybového aparátu, které se však v dnešní době téměř nepoužívají. Dobrým příkladem tohoto cvičení z minulosti je sečení trávy kosou, kdy osoba provádějící tuto činnost využívala ve velké míře právě rotátorů. U žen to je například praní prádla v potoce, kdy osoba provedla několik desítek otoček s mokrým (těžkým) prádlem. V dnešní době však nejsme nuceni tyto činnosti provádět a dochází tak k výraznému oslabení tohoto aparátu což může vést ke ztuhlosti, bolestem zad či jiných partií.

Cvičením s balačními pomůckami nejenže posilujeme oslabené svalové partie, ale především se zaměřujeme na hluboký stabilizační systém a jeho správné procvičení. Pravidelným čvičením těchto svalových partií dochází k celkovému zlěpšení pohyblivosti a vyrovnání postavy, které je důležité pro správnou funkci pohybového aparátu. U sportovců s jednostranným zatížením jako jsou například golfisté, hokejisté, tenisté a další, toto cvičení zároveň kompenzuje jejich jednostranné zatížení a napomáhá tak k odstranění svalových disbalancí a opětovnému nastolení harmonie svalových partií levé a pravé strany a tím k celkovému zlepšení výkonosti v daném sportu.

Na trhu je velké množství těchto pomůcek, které se zaměřují na jednotlivé partie těla a jen správnou kombinací docílíte žádaných výsledků. Využijte služeb našich trenérů, kteří disponují celou škálou těchto pomůcek a vytvoří vám tak efektivní plán využití, který Vás dostane do cíle neotřelým způsobem ve formě zábavného cvičení.

Je tedy jen na Vás zda-li využijete služby našeho fitness trenéra u Vás doma nebo jej navštívíte v jeho domovském fitnesscentru. Objednat si hodinu je tak snadné, využijte náš ONLINE REZERVAČNÍ SYSTÉM.

Těšíme se na spolupráci při dosahování Vašich tréninkových cílů.

FOTOGALERIE

Cvičení u Vás doma či ve fitnesscentrechCvičení u Vás doma či ve fitnesscentrechCvičení u Vás doma či ve fitnesscentrechCvičení u Vás doma či ve fitnesscentrech

PROČ ZVOLIT FITNESS PRO VŠECHNY?

Potřebujete zhubnout? Nebo jen vyrýsovat svaly? Chodíte rádi cvičit do fitcentra, ale neradi čekáte
v obsazené posilovně na stroje, nebo seprostě jen necítíte mezi tolika lidmi? Vyzkoušejte některého
z našich osobních trenérů nebo dalších specialistů, který přijede za Vámi domů.

Spojte se s námi

FacebookTwiterGoogleYoutube

Kým jsme?

Žijeme marketingem a přinášíme Vám fikaný pohled na možnosti propagace Vaší značky, produktů či originální zpracování projektů a zajištění nejrůznějších akcí.

O nás

Klienti

Pokud Vás zajímá, jak vtipně, účinně, fikaně oslovit Vaše zákazníky, či jak zpracovat projekty, kampaně a nejrůznější akce, jste na správné adrese! Podívejte na ukázky našich projektů.

Reference

Kontakt

Závodní 2891/86
703 00 Ostrava-Vítkovice

Tel.: 732 603 663
E-mail: info@fitnessprovsechny.cz

Kontakt
© 2021, fitnessprovsechny, Tvorba webu: 3solutions, spol. s r.o.
Logo fitnessprovsechny