Tréninkový plán | Fitness | Fitnessprovsechny.cz

Tréninkový plán

Sestavíme Vám tréninkový plán pro docílení nejlepších výsledků

Sestavení vhodného tréninkového plánu je základní stavební kámen k dosažení Vašich tréninkových cílů. Každý jedinec má jiné potřeby a jiný aktuální stav pohybového aparátu, což vyžaduje důkladnou anamnézu a individuální přístup.

Tréninkový plán - postup spolupráce:

Sestavení tréninkového plánu se skládá ze vstupního pohovoru s klientem. Během této první konzultace zjišťujeme co nejvíce informací o minulých a současných aktivitách klienta, o bolestech a úrazech pohybového aparátu a v neposlední řadě také o Vašich budoucích cílech a očekávání od cvičení. Využíváme fyzioterapeutických postupů “Testy pohybových stereotypů“, které nám prozradí funkčnost pohybového aparátu a jaké svaly jsou potřeba protahovat, a které spíše posilovat, abychom docílili optimálního svalového tonu (symetrizace svalstva).

Kombinací získaných informací Vám sestavíme tréninkový plán na míru, podle kterého bude probíhat cvičení. Také provedeme následnou korekturu Vašeho provedení cviků, abyste cvičení prováděli technicky správně.

Tréninkový plán je obvykle sestaven na 6 až 8 týdnů. Po této době se tělo většinou adaptuje na stanovenou zátěž a je třeba tréninkový plán aktualizovat, aby stále docházelo ke zlepšení a přibližování se hlavním tréninkovým cílům.

FOTOGALERIE

Sestavíme Vám tréninkový plán pro docílení nejlepších výsledkůSestavíme Vám tréninkový plán pro docílení nejlepších výsledků

PROČ ZVOLIT FITNESS PRO VŠECHNY?

Potřebujete zhubnout? Nebo jen vyrýsovat svaly? Chodíte rádi cvičit do fitcentra, ale neradi čekáte
v obsazené posilovně na stroje, nebo seprostě jen necítíte mezi tolika lidmi? Vyzkoušejte některého
z našich osobních trenérů nebo dalších specialistů, který přijede za Vámi domů.

Spojte se s námi

FacebookTwiterGoogleYoutube

Kým jsme?

Žijeme marketingem a přinášíme Vám fikaný pohled na možnosti propagace Vaší značky, produktů či originální zpracování projektů a zajištění nejrůznějších akcí.

O nás

Klienti

Pokud Vás zajímá, jak vtipně, účinně, fikaně oslovit Vaše zákazníky, či jak zpracovat projekty, kampaně a nejrůznější akce, jste na správné adrese! Podívejte na ukázky našich projektů.

Reference

Kontakt

Závodní 2891/86
703 00 Ostrava-Vítkovice

Tel.: 732 603 663
E-mail: info@fitnessprovsechny.cz

Kontakt
© 2021, fitnessprovsechny, Tvorba webu: 3solutions, spol. s r.o.
Logo fitnessprovsechny