Hawaiská masáž lomi - lomi | Masáže | Fitnessprovsechny.cz

Hawaiská masáž lomi - lomi

Hluboce relaxační masáž technikou Lomi Lomi - doslovný překlad (milující ruce)

Používájí se hlavně lokty a předloktí, což je pro tuto masáž specifické. Střídají se dlouhé rytmické tahy umožňující dosáhnout maximální relaxace, které navodí atmosféru pohybů vln na moři, příliv a odliv moře. Při masáži se masírují současně i dvě části těla.

„Lomi, Lomi“ je jednou z nejoblíbenějších masáží na celém světě. Vychází z léčitelské tradice a filozofie Hunu, která usiluje o fyzické a duševní zdraví člověka. Je prováděna speciálními hmaty nejen dlaněmi a prsty, ale také předloktím a lokty, což umožní dokonalé promasírování potřebných partií těla. Využívá dlouhé podélné tahy předloktím podél páteře, které protáhnou zkrácené svaly a dále uvolňující techniky na oblast lopatek, ramen a krční páteře. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, odstraňuje napětí ve svalech, uvolňuje kloubní spojení a svalové křeče, posiluje imunitní systém a očisťuje organismus od toxických látek.

Havajská masáž stimuluje přírodní síly organismu a díky zvýšenému proudění energie v těle se odstraňuje velké množství fyzických, mentálních nebo energetických blokád a dochází k hluboké relaxaci, harmonizaci organismu. Havajská masáž je vysoce relaxační, harmonizující a detoxikační. Celková masáž je zaměřena na oblast zad, nohou zepředu i zezadu a ruce. 

FOTOGALERIE

Hluboce relaxační masáž technikou Lomi Lomi - doslovný překlad (milující ruce)Hluboce relaxační masáž technikou Lomi Lomi - doslovný překlad (milující ruce)

PROČ ZVOLIT FITNESS PRO VŠECHNY?

Potřebujete zhubnout? Nebo jen vyrýsovat svaly? Chodíte rádi cvičit do fitcentra, ale neradi čekáte
v obsazené posilovně na stroje, nebo seprostě jen necítíte mezi tolika lidmi? Vyzkoušejte některého
z našich osobních trenérů nebo dalších specialistů, který přijede za Vámi domů.

Spojte se s námi

FacebookTwiterGoogleYoutube

Kým jsme?

Žijeme marketingem a přinášíme Vám fikaný pohled na možnosti propagace Vaší značky, produktů či originální zpracování projektů a zajištění nejrůznějších akcí.

O nás

Klienti

Pokud Vás zajímá, jak vtipně, účinně, fikaně oslovit Vaše zákazníky, či jak zpracovat projekty, kampaně a nejrůznější akce, jste na správné adrese! Podívejte na ukázky našich projektů.

Reference

Kontakt

Závodní 2891/86
703 00 Ostrava-Vítkovice

Tel.: 732 603 663
E-mail: info@fitnessprovsechny.cz

Kontakt
© 2022, fitnessprovsechny, Tvorba webu: 3solutions, spol. s r.o.
Logo fitnessprovsechny