Shiatsu masáže | Masáže | Fitnessprovsechny.cz

Shiatsu masáže

Japonská masážní technika spojuje moderní přístupy fyzioterapie a tradiční čínskou medicínu

Shiatsu - doslovný překlad tlak prstů, která pracuje s akupunkturními dráhami tzv. Meridiány a body (Tsubo) známými z tradiční čínské medicíny. Zahrnuje tedy prvky akupresůry, mobilizační trakce, relaxační a protahovací techniky. Masér pomocí protahování, tlaku nebo dotyku uvádí do pohybu energii v těchto drahách a tím obnovuje energetickou rovnováhu těla. Shiatsu masáž probíhá na futonu na zemi, masírovaný je oblečený, nejlépe ve volném sportovním oděvu.

Dotek přes oblečení má zcela jinou kvalitu než dotek přímo na kůži při klasické masáži a proniká do větší hloubky. Masáž probíhá na celém těle. Tato technika se hodí i pro malé děti, těhotné ženy nebo starší lidi. Fyziologické funkce jednotlivých orgánů se navzájem ovlivňují, práce na Meridiánech harmonizuje tyto orgány. např. Játra uskladňuje krev, řídí šlachy a vazy, souvisí se svaly a ty zajišťují pohybové funkce. Ledviny dominují kostem, produkují dřeň a plní mozek a míchu. Srdce je sídlem ducha, ovlivňuje naše emoce, řídí oběhový systém. Vhodná terapie po úrazech, při rehabilitaci, při psychosomatických potížích.

PROČ ZVOLIT FITNESS PRO VŠECHNY?

Potřebujete zhubnout? Nebo jen vyrýsovat svaly? Chodíte rádi cvičit do fitcentra, ale neradi čekáte
v obsazené posilovně na stroje, nebo seprostě jen necítíte mezi tolika lidmi? Vyzkoušejte některého
z našich osobních trenérů nebo dalších specialistů, který přijede za Vámi domů.

Spojte se s námi

FacebookTwiterGoogleYoutube

Kým jsme?

Žijeme marketingem a přinášíme Vám fikaný pohled na možnosti propagace Vaší značky, produktů či originální zpracování projektů a zajištění nejrůznějších akcí.

O nás

Klienti

Pokud Vás zajímá, jak vtipně, účinně, fikaně oslovit Vaše zákazníky, či jak zpracovat projekty, kampaně a nejrůznější akce, jste na správné adrese! Podívejte na ukázky našich projektů.

Reference

Kontakt

Závodní 2891/86
703 00 Ostrava-Vítkovice

Tel.: 732 603 663
E-mail: info@fitnessprovsechny.cz

Kontakt
© 2022, fitnessprovsechny, Tvorba webu: 3solutions, spol. s r.o.
Logo fitnessprovsechny