Tradiční thajská masáž | Masáže | Fitnessprovsechny.cz

Tradiční thajská masáž

Podobně jako Shiatsu působí také Tradiční thajská masáž, která se více změřuje na protahování

Tradiční thajská masáž má své kořeny v dobách asi 2000 let př. n. l. v Indii, léčba těla i duše nebo jóga pro líné, takto je nazývaná tradiční thajská masáž. Techniky thajské masáže se velice liší od klasických masáží orientujících se pouze na svaly a měkké tkáně, jak je známe v Evropě. Thajská masáž se zaměřuje na celé tělo, přičemž největší působení je soustředěno na svaly nohou, kloubů, chodidel, zad a šíje, protože tyto části těla jsou při současném životním stylu nejvíce namáhány.

Celá masáž využívá působení akupresůry na energetické dráhy v těle tzv. SÉNY a dále na protahovací cvičení. Masér postupně protlačuje celé klientovo tělo svými palci, patou, koleny, předloktím nebo dlaní. Právě protlačováním se uvolňují zablokované dráhy a tím se dosahuje nápravy. Thajská masáž může i trochu bolet, ale jen v případě, že má člověk již vážnější akutní nebo chronické zdravotní problémy. Správným tlakem na ucpané energetické body můžeme zprůchodnit tok energie a preventivně působit na pohybový i organový systém v těle. Provádíme na zemi na futonu, klient je ve volném sportovním oděvu.

FOTOGALERIE

Podobně jako Shiatsu působí také Tradiční thajská masáž, která se více změřuje na protahováníPodobně jako Shiatsu působí také Tradiční thajská masáž, která se více změřuje na protahováníPodobně jako Shiatsu působí také Tradiční thajská masáž, která se více změřuje na protahování

PROČ ZVOLIT FITNESS PRO VŠECHNY?

Potřebujete zhubnout? Nebo jen vyrýsovat svaly? Chodíte rádi cvičit do fitcentra, ale neradi čekáte
v obsazené posilovně na stroje, nebo seprostě jen necítíte mezi tolika lidmi? Vyzkoušejte některého
z našich osobních trenérů nebo dalších specialistů, který přijede za Vámi domů.

Spojte se s námi

FacebookTwiterGoogleYoutube

Kým jsme?

Žijeme marketingem a přinášíme Vám fikaný pohled na možnosti propagace Vaší značky, produktů či originální zpracování projektů a zajištění nejrůznějších akcí.

O nás

Klienti

Pokud Vás zajímá, jak vtipně, účinně, fikaně oslovit Vaše zákazníky, či jak zpracovat projekty, kampaně a nejrůznější akce, jste na správné adrese! Podívejte na ukázky našich projektů.

Reference

Kontakt

Závodní 2891/86
703 00 Ostrava-Vítkovice

Tel.: 732 603 663
E-mail: info@fitnessprovsechny.cz

Kontakt
© 2022, fitnessprovsechny, Tvorba webu: 3solutions, spol. s r.o.
Logo fitnessprovsechny