Profil | Radek Karch | Fitnessprovsechny.cz

Profil

Radek Karch

trenér, výživový poradce

Motto: Lidské tělo je tak silné, jak silná je jeho mysl

+420 731 715 948

radek@fitnessprovsechny.cz

REZERVOVAT

Kdo jsem

Cvičení pro mě znamená způsob jak pečovat o své tělo a duši. Nejen, že pečuju o své tělo, ale jako trenér pomáhám lidem, aby se cítili lépe, byli výkonnější ve sportu i v normálním životě, byli sebevědomější a byli se sebou spokojeni. Již odmala se aktivně věnuji sportu. V 9 letech jsem začal hrát fotbal a poté jsem navíc začal cvičit s vlastní váhou těla. To mi však nestačilo a zavítal jsem do své první posilovny. Cvičení mi od té doby vydrželo a provozuji ho již více než 8 let. Navíc mě to pohltilo natolik, že se to stalo i mou prací. Osobního trenéra dělám už třetím rokem a v této chvíli současně pracuji v jednom z největších ostravskych fitness center. Za tu dobu jsem nabral již dostatek zkušeností, o které se s Vámi podělím. Jsem schopen sestavit trénink tak, aby padl na míru každému klientovi. Využívám různých metod, které udělají Váš trénink zábavný a účinný. Používám k tomu mnoho funkčních pomůcek jako je bosu, vipr, trx, kettlebal a další, včetně váhy vlastního těla. Práce osobního trenéra mě obrovsky naplňuje, neboť můžu lidem pomoct plnit si své sny a stojím u jejich proměny. Tím, že vidí změnu, jsou šťastní, a to dělá šťastného i mě!

Nabídka služeb

Tvarování postavy
Tvarování postavy

Nárůst svalové hmoty, redukce tuku

Kruhový trénink
Kruhový trénink

Kruhový trénink je cvičení, při kterém jedinec nebo celá skupina cvičí různé svalové partie. Trenér určí skupinu cviků s pomůckami či bez nich k procvičení partií celého těla a poté se jednotlivé cviky provádějí v rychlém sledu za sebou. Jedná se o vynikající prostředek ke zpevnění těla, zlepšení fyzické kondice a k redukci hmotnosti. Trénink není určen pro budování masivní svalové hmoty, a proto se hodí všem, kteří chtějí spojit příjemné s užitečným a berou cvičení pouze jako doplněk k jinému sportu.

Poradenství ve výživě a sportovních doplňcích
Poradenství ve výživě a sportovních doplňcích

Dobře vyvážená strava a správně nastavený jídelníček jsou pro vaší postavu a především pro vaše zdraví důležité, stejně jako trénink a odpočinek! Je téměř nemyslitelné dosáhnout svých vysněných cílů bez odpovídající výživy. Team FitnessProVsechny.cz disponuje zkušenými výživovými specialisty, kteří Vám ukážou tu správnou cestu k dosažení optimálních výsledků.

Kvalifikace

Tvarování postavy Kruhový trénink Poradenství ve výživě a sportovních doplňcích

Působiště

Pure Jatomi Fitness OC Karolína

Jantarová 3344/4

70200 Ostrava

img

PROČ ZVOLIT FITNESS PRO VŠECHNY?

Potřebujete zhubnout? Nebo jen vyrýsovat svaly? Chodíte rádi cvičit do fitcentra, ale neradi čekáte
v obsazené posilovně na stroje, nebo seprostě jen necítíte mezi tolika lidmi? Vyzkoušejte některého
z našich osobních trenérů nebo dalších specialistů, který přijede za Vámi domů.

Spojte se s námi

FacebookTwiterGoogleYoutube

Kým jsme?

Žijeme marketingem a přinášíme Vám fikaný pohled na možnosti propagace Vaší značky, produktů či originální zpracování projektů a zajištění nejrůznějších akcí.

O nás

Klienti

Pokud Vás zajímá, jak vtipně, účinně, fikaně oslovit Vaše zákazníky, či jak zpracovat projekty, kampaně a nejrůznější akce, jste na správné adrese! Podívejte na ukázky našich projektů.

Reference

Kontakt

Závodní 2891/86
703 00 Ostrava-Vítkovice

Tel.: 732 603 663
E-mail: info@fitnessprovsechny.cz

Kontakt
© 2022, fitnessprovsechny, Tvorba webu: 3solutions, spol. s r.o.
Logo fitnessprovsechny