Profil | Libor Kantek | Fitnessprovsechny.cz

Profil

Libor Kantek

trenér, výživový poradce

Motto: Žít aktivně a pomáhat lidem je přece zábava

+420 732 603 663

libor@fitnessprovsechny.cz

REZERVOVAT

Kdo jsem

Člověk jako jedinec nedělitelné dvojjedinečnosti. Jako osobní trenér a výživový poradce se snažím najít pro své klienty vždy tu nejlepší cestu k dosažení jejich cíle. Každé lidské tělo je originál. Co na jednoho funguje skvěle, na druhého nepůsobí. Vstupní diagnostika a tréninkový plán sestavený na míru je pro mě základ úspěchu. Ke sportu jako takovému jsem měl vždy hodně blízko. Již od svých 7 let jsem začal hrát aktivně hokej a na škole se účastnil různých sportovních akcí. Ve svých 15 letech jsem poprvé přišel do posilovny. Nejprve jsem se snažil napodobovat cvičence okolo sebe, následně přisel můj první tréninkový plán stažený někde z internetu. Po roce cvičení se výsledky stále nedostavily nebo alespoň ne podle mých představ. Rozhodl jsem se tedy poznat více své tělo, a proto jsem se zúčastnil trenérských kurzů v Praze a o rok později také v Olomouci, kde jsem složil zkoušky jako osobní trenér fitness. Nejprve jsem si své nově nabité vědomosti vyzkoušel na sobě a když se zanedlouho úspěch dostavil, začal jsem je předávat lidem dál. Nyní pracuji jako instruktor a osobní trenér v Topfitness Ostrava. Jako v každém oboru, tak i v oblasti sportu je důležité se neustále vzdělávat, proto jsem v roce 2013 absolvoval kurz Bosu Rehab (zdravá záda) a v letošním roce jsem také složil zkoušky jako výživový poradce.

Nabídka služeb

Cvičení s balančními pomůckami a vlastí vahou
Cvičení s balančními pomůckami a vlastí vahou

Cvičením s balačními pomůckami nejenže posilujeme oslabené svalové partie, ale především se zaměřujeme na hluboký stabilizační systém a jeho správné procvičení. Pravidelným čvičením těchto svalových partií dochází k celkovému zlepšení pohyblivosti a vyrovnání postavy, které je důležité pro správnou funkci pohybového aparátu. U sportovců s jednostraným zatížením jako jsou například golfisté, hokejisté, tenisté a další, toto cvičení zároveň kompenzuje jejich jednostranné zatížení a napomáhá tak k odstranění svalových disbalancí a opětovnému nastolení harmonie svalových partií levé a pravé strany a tím k celkovému zlepšení výkonnosti v daném sportu.

Kompenzace jednostranného zatížení u sportovců
Kompenzace jednostranného zatížení u sportovců

(hokej, tenis, golf aj.)

Vyrovnání svalových dysbalancí u běžné populace
Vyrovnání svalových dysbalancí u běžné populace

(zdravá záda)

Příprava sportovců
Příprava sportovců

Redukce tělesné hmotnosti
Redukce tělesné hmotnosti

Výživové poradenství
Výživové poradenství

Dobře vyvážená strava a správně nastavený jídelníček jsou pro vaší postavu a především pro vaše zdraví důležité, stejně jako trénink a odpočinek! Je téměř nemyslitelné dosáhnout svých vysněných cílů bez odpovídající výživy. Team FitnessProVsechny.cz disponuje zkušenými výživovými specialisty, kteří Vám ukážou tu správnou cestu k dosažení optimálních výsledků.

Kvalifikace

Cvičení s balančními pomůckami a vlastní váhou Kompenzace jednostranného zatížení u sportovců Vyrovnání svalových dysbalancí u běžné populace Příprava sportovců Redukce tělesné hmotnosti Výživové poradenství

Působiště

Top Fitness Dubina

Horní

700 30 Ostrava

img

PROČ ZVOLIT FITNESS PRO VŠECHNY?

Potřebujete zhubnout? Nebo jen vyrýsovat svaly? Chodíte rádi cvičit do fitcentra, ale neradi čekáte
v obsazené posilovně na stroje, nebo seprostě jen necítíte mezi tolika lidmi? Vyzkoušejte některého
z našich osobních trenérů nebo dalších specialistů, který přijede za Vámi domů.

Spojte se s námi

FacebookTwiterGoogleYoutube

Kým jsme?

Žijeme marketingem a přinášíme Vám fikaný pohled na možnosti propagace Vaší značky, produktů či originální zpracování projektů a zajištění nejrůznějších akcí.

O nás

Klienti

Pokud Vás zajímá, jak vtipně, účinně, fikaně oslovit Vaše zákazníky, či jak zpracovat projekty, kampaně a nejrůznější akce, jste na správné adrese! Podívejte na ukázky našich projektů.

Reference

Kontakt

Závodní 2891/86
703 00 Ostrava-Vítkovice

Tel.: 732 603 663
E-mail: info@fitnessprovsechny.cz

Kontakt
© 2022, fitnessprovsechny, Tvorba webu: 3solutions, spol. s r.o.
Logo fitnessprovsechny