Navrhneme Vám na míru šitý výživový plán | Výživa | Fitnessprovsechny.cz

Výživa

Navrhneme Vám na míru šitý výživový plán

Proč výživový plán

Naše tělo není jen shluk svalů , kostí, vody a krve, ale je to složitý mechanismus orgánů, které pro svůj optimální chod potřebují to správné palivo tak, aby vám energie nedocházela v průběhu dne. Nejednou jste v reklamách viděli přípravky, bez kterých zajisté vaše tělo bude slabé a náchylné k nemocím. Ale dále Vám již neřeknou, že bez vyvážené stravy (se kterou se u těchto přípravků počítá) je Vaše investice pouhým vyhazováním peněz. Zkuste si projít základním pohovorem s naším výživovým specialistou a zjistěte co ve Vašem jídelníčku chybí. Nebudete muset kupovat žádné vitamíny či přípravky. Využijte možností Vašeho těla na maximum.

Dobře vyvážená strava a správně nastavený jídelníček jsou pro vaší postavu a především pro vaše zdraví důležité, stejně jako trénink a odpočinek! Je téměř nemyslitelné dosáhnout svých vysněných cílů bez odpovídající výživy. Team FitnessProVsechny.cz disponuje zkušenými výživovými specialisty, kteří Vám ukážou tu správnou cestu k dosažení optimálních výsledků.

Jak příprava výživového plánu probíhá

  • vstupní konzultace - Obvykle se jedná o první sezení, kdy se zaměříme na Vás jako na jedince. Zjistíme jak probíhá Váš den, Vaše stravovací návyky, zaměříme se na Váš zdravotní stav. Využijeme služeb našeho domovského fitness a provedeme měření, vážení a analýzu skladby těla na speciálním přístroji InBody.
  • týdenní shromažďování dat - Po prvním sezení si klient sepisuje týden svého dosavadního jídelníčku (voda, jídlo, alkohol a jíné). Tyto informace poslouží k sestavení vyváženého jídelníčku tak, aby Vám jídelníček chutnal a přizpůsobil se vašemu týdennímu režimu.
  • druhá konzulatace - Zkonzultujeme Váš týdenní režim, sepíšeme nežádoucí a žádoucí potraviny a vaše návyky.
  • předání návrhu jídelníčku - Týden po druhé konzultaci je setkání, kdy společně probereme připravený jídelníček, případně můžeme i názorně ukázat přípravu jídel se kterými nemáte zkušenosti
  • následující setkání budeme s Vámi řešit dle vašich potřeb

Je jen na Vás zda-li využijete služby našeho výživového poradce u Vás doma nebo jej navštívíte v jeho domovském fitnesscentru. Objednat si hodinu je tak snadné, využijte náš online rezervační systém.

Kliknutím vyberte hodinu OD:

Legenda:

VOLNO

VÁŠ VYBRANÝ ČAS

CHRÁNĚNO

PŘEDBĚŽNĚ OBSAZENO

OBSAZENO

PROČ ZVOLIT FITNESS PRO VŠECHNY?

Potřebujete zhubnout? Nebo jen vyrýsovat svaly? Chodíte rádi cvičit do fitcentra, ale neradi čekáte
v obsazené posilovně na stroje, nebo seprostě jen necítíte mezi tolika lidmi? Vyzkoušejte některého
z našich osobních trenérů nebo dalších specialistů, který přijede za Vámi domů.

Spojte se s námi

FacebookTwiterGoogleYoutube

Kým jsme?

Žijeme marketingem a přinášíme Vám fikaný pohled na možnosti propagace Vaší značky, produktů či originální zpracování projektů a zajištění nejrůznějších akcí.

O nás

Klienti

Pokud Vás zajímá, jak vtipně, účinně, fikaně oslovit Vaše zákazníky, či jak zpracovat projekty, kampaně a nejrůznější akce, jste na správné adrese! Podívejte na ukázky našich projektů.

Reference

Kontakt

Závodní 2891/86
703 00 Ostrava-Vítkovice

Tel.: 732 603 663
E-mail: info@fitnessprovsechny.cz

Kontakt
© 2022, fitnessprovsechny, Tvorba webu: 3solutions, spol. s r.o.
Logo fitnessprovsechny